Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Nasze usługi

Recruitment Process Outsourcing

Recruitment Process Outsourcing to kompleksowe zarządzanie procesami rekrutacji.  W ramach tej usługi bierzemy odpowiedzialność za cały proces dostarczając odpowiednie zasoby takie jak rekruterzy, rozwiązania systemowe oraz know-how.

Skorzystanie z usługi RPO pozwala klientowi skoncentrować się na głównych celach biznesowych ale także obniża koszty jednostkowe pozyskania jednego kandydata. Jako dostawca usługi RPO pełnimy rolę wewnętrznego działu rekrutacji.

Szukasz usługi RPO?

Napisz do nas!
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie do dalszego kontaktu, w celu przedstawienia naszej oferty.

Dziękujemy za kontakt!

Skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach współpracy i przedstawić naszą ofertę.

Przebieg współpracy

Usługa RPO jest wykonywana najczęściej w siedzibie u Klienta przez oddelegowanych rekruterów Goldman Recruitment, których liczba jest uzależniona od planowanych planów rekrutacyjnych Klienta.

Rekruterzy Goldman Recruitment odpowiadają kompleksowo za cały proces rekrutacji poczynając od pozyskania informacji o profilu poszukiwanych kandydatów od klienta po dostarczenie ustalonej liczby kandydatów, którzy spełniają zdefiniowane kryteria.

Budowanie bazy potencjalnych kandydatów odbywa sie na koszt Goldman Recruitment uwzględniając następujące źródła pozysiwania kandydatów:

  • publikacja ofert pracy na wiodących job boardach,
  • bezpośrednie dotarcie do kandydatów poprzez Social Media lub telefonicznie,
  • baza Goldman Recruitment.

Zobowiązania Klienta

Aby współpraca w ramach RPO przebiegała sprawnie Klient powinien dostarczyć oraz regularnie uaktualniać informacje dotyczące planowanych rekrutacji: nazwa stanowiska, liczba vacatów,  opis stanowiska, warunki zatrudnienia, datę rozpoczęcia.

Zobowiązania Goldman Recruitment

Goldman Recruitment w trakcie projektu zobowiązuje się do osiągnięcia zdefiniowanego poziomu realizacji usługi (KPIs, SLAs), czyli zaprezentowania określonej ilości kandydatów spełniających zdefiniowane kryteria w okresie nie późniejszym niż uzgodniony  termin realizacji usługi.

Goldman Recruitment zobowiązuje się w ramach prowadzonego projektu do dostarczania raportów zawierających między innymi następujące informacje:

  • liczbę i rodzaj działań podjętych w ramach budowania bazy potencjalnych kandydatów,
  • zestawienie kandydatów prezentujące status ich udziału w procesie rekrutacyjnym,
  • inne informacje oczekiwania przez Klienta.

Kandydaci są prezentowani w formie uzgodnionego raportu zawierającego wszystkie niezbędne informacje dla Klienta w celu sprawnego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego

Goldman Recruitment jest zobowiązany do archiwizowania wszystkich czynności oraz dokumentów związanych z prowadzonym procesem rekrutacji dla Klienta.

Oferta

Koszt usługi RPO jest uzależniony od wielu czynników takich jak: długość trwania projektu, liczba pracowników do zatrudnienia, poziom budżetu oraz benefitów, skala kompleksowości obsługiwanego procesu. Oferta najcześciej jest kombinacją stałej miesiecznej opłaty uzależnionej od liczby i doświadczona oddelegowanych rekruterów i success fee, uzależnionego od ostatecznego sukcesu, czyli zatrudnienia kandydata.

W ramach usługi RPO gwarantujemy, że zatrudniony kandydat będzie pracował przez uzgodnioną liczbę miesięcy. W przypadku rozwiązania umowy o pracę przed tym okresem Goldman Recruitment zobowiązuje się do zaprezentowania alternatywnych kandydatów.

Masz więcej pytań? Napisz do nas, chętnie odpowiemy!

Raporty
i publikacje

Raport wynagrodzeń
Human Resources, Accounting & Finance, Advisory & Audit, Banking & Insurance, Shared Service Centers