Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Napisz do nas - jeszcze dziś przygotujemy ofertę

Szukasz pracownika?

Agencja rekrutacyjna Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji pracowników metodą Search & Selection oraz Executive Search.

Naszą ambicją jest bycie agencją HR prezentującą najwyższy poziom świadczonych usług rekrutacyjnych, dlatego wysłuchamy twoich potrzeb, przygotujemy ofertę uszytą na miarę twoich oczekiwań i znajdziemy kandydata, który idealnie wpasuje się do twojej firmy.

Posiadamy biura w 3 lokalizacjach (Warszawa, Kraków i Wrocław) co pozwala nam działać na terenie całej polski. Nasi headhunterzy specjalizują się w konkretnych segmentach rynku i są w nich ekspertami. Doskonale znają branże, w których prowadzą rekrutacje.

Jesteśmy specjalistami od zadań specjalnych. Pilna rekrutacja? Niestandardowe stanowisko?
Chętnie pomożemy.

Dlaczego warto nam zaufać?

Z sukcesem doradzamy naszym partnerom od 2008 roku. Zaufało nam już ponad 500 firm.
3,5tys.
Skutecznie zrealizowanych 
projektów rekrutacyjnych.
350tys.
CV specjalistów 
zarejestrowanych w naszej bazie.
10tys.
Rozmów z kandydatami w ciągu roku.
1Twoje dane kontaktowe
2Jakiego pracownika szukasz?
3Opis stanowiska (dodaj opcjonalnie)
W trosce o Twój czas skontaktujemy się z Tobą jeszcze dziś, aby porozmawiać o potrzebach i oczekiwaniach związanych z rekrutacją nowego pracownika. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji .

Agencja zatrudnienia Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji pracowników metodą Search & Selection oraz Executive Search.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.