Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Napisz do nas - jeszcze dziś przygotujemy ofertę

Szukasz pracownika?

Agencja rekrutacyjna Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji pracowników metodą Search & Selection oraz Executive Search.

Naszym celem jest dostarczanie usług rekrutacyjnych na najwyższym poziomie. Jesteśmy gotowi wysłuchać Twoich potrzeb i przygotować spersonalizowaną ofertę, spełniającą oczekiwania Twojej firmy. Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom oraz specjalistycznym umiejętnościom naszych headhunterów, zapewniamy skuteczną identyfikację i rekrutację kandydatów doskonale pasujących do Twojej organizacji.

Nasze biura w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu umożliwiają nam działanie na terenie całego kraju, a nasi specjaliści, z głęboką znajomością poszczególnych sektorów rynku pracy, są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom rekrutacyjnym.

Jesteśmy specjalistami od zadań specjalnych. Pilna rekrutacja? Niestandardowe stanowisko?
Chętnie pomożemy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu. Jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w znalezieniu najlepszych talentów, które będą kluczem do sukcesu Twojej firmy.

Dlaczego warto nam zaufać?

Z sukcesem doradzamy naszym partnerom od 2008 roku. Zaufało nam już ponad 500 firm.
3,5tys.
Skutecznie zrealizowanych 
projektów rekrutacyjnych.
350tys.
CV specjalistów 
zarejestrowanych w naszej bazie.
10tys.
Rozmów z kandydatami w ciągu roku.
1Twoje dane kontaktowe
2Jakiego pracownika szukasz?
3Opis stanowiska (dodaj opcjonalnie)
W trosce o Twój czas skontaktujemy się z Tobą jeszcze dziś, aby porozmawiać o potrzebach i oczekiwaniach związanych z rekrutacją nowego pracownika. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji .

Agencja zatrudnienia Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji pracowników metodą Search & Selection oraz Executive Search.