Polski English

Nr ref. 171139/ 0

Programista lub Starszy Programista Aplikacji Webowych Java (k/m)

Lokalizacja: Wrocław lub Warszawa

Wynagrodzenie: do 17 000 PLN brutto

O pracodawcy

Jeśli szukasz rozwojowych, ale stabilnych perspektyw zawodowych, moja oferta jest skierowana do Ciebie. Poszukuję Programistów Aplikacji Webowych Java zainteresowanych współpracą przy wielkoskalowych projektach dla wiodących marek. Bo duża firma to solidne perspektywy. Zaufaj nam i skontaktuj się ze mną, żebyśmy mogli porozmawiać o tym stanowisku.

Opis stanowiska

  • Przewaga tworzenia nowych rozwiązań nad utrzymaniem aplikacji
  • Projekty realizowane dla różnych obszarów i branż m.in. gry, produkcja, finanse, ecommerce, workflow
  • Możliwość programowania głównie w back-endzie aplikacji lub kompleksowo (full-stack)
  • Współpraca na poziomie międzynarodowym, a dla chętnych z możliwością czasowego wyjazdu np. do krajów skandynawskich, Hiszpanii, Szwajcarii (zależne od projektu)

Wymagania

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze tworzenia aplikacji webowych Java (najlepiej z wykorzystaniem Java 8)
  • Znajomość popularnych powiązanych frameworków i technologii, preferowane: Spring core, Hibernate, Primefaces, AngularJS
  • Praktyczna znajomość środowiska bazodanowego, preferowane rozwiązania Oracle
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania
  • Doświadczenie w środowisku Linux i znajomość zagadnień continuous integration

Oferta obejmuje

  • Bezpośrednią współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Międzynarodowe środowisko z możliwością wdrożeń i szkoleń zagranicznych (dla chętnych)
  • Dostępne również role umożliwiające wpływ na rozwiązania w projekcie a nie tylko ich implementację
  • Pełną i konkretną informację o projektach dopasowanych do Twoich oczekiwań, którymi dysponujemy
  • Bogaty pakiet socjalny z możliwością wyboru benefitów
  • Elastyczne godziny współpracy i częściowy home office (szczegóły zależne od docelowego pracodawcy)
  • Podczas udziału w rekrutacji, wsparcie na każdym etapie wspomagające efektywne zakończenie tego procesu, w tym konsultacja CV i oczekiwań finansowych versus możliwości na rynku pracy