Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Efektywności Energetycznej

Nr ref. 92/3/2024/DM/2151

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej w obszarze food poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Efektywności Energetycznej. Poszukujemy samodzielnego specjalisty/eksperta do pracy na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

Lębork (Pomorskie)
Lokalizacja
Engineering & Manufacturing
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
English
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • opracowywanie strategii energetycznej firmy i jej wdrażanie,
  • analizowanie i monitorowanie rynku energetycznego oraz konkurencji,
  • zarządzanie projektem wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych w celu poprawy wydajności i efektywności energetycznej zakładu produkcyjnego,
  • identyfikacja obszarów, w których poprzez inwestycje lub modernizacje możliwa jest poprawa efektywności energetycznej,
  • prowadzenie audytów zużycia energii w zakładzie,
  • przygotowywanie i prezentowanie raportów dotyczących osiągnięć i wyników w zakresie energetyki,
  • nadzór nad efektywnością gospodarki wodno - ściekowej,
  • nadzór nad efektywnością instalacji sprężonego powietrza,
  • propagowanie wśród pracowników świadomości oszczędzania energii.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Specjalisty ds. Energetyki lub pokrewnym, preferowane minimum 3 lata,
  • wykształcenie wyższe inżynieryjne, preferowane: Energetyka lub pokrewne,
  • znajomość polskiego rynku energetycznego/OZE oraz aktualnych przepisów i norm regulujących tę branżę,
  • umiejętność analizowania danych i sporządzania raportów,
  • zaawansowane umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole i zarządzania projektem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dostęp do szkoleń i programów rozwoju,
  • przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym i profesjonalnym zespole,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym po okresie próbnym i pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa).