Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Senior Controlling Specialist

Nr ref. 112/4/2024/MR/2713

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem Senior Controlling Specialist. Nasz Klient to znana firma produkcyjna, która posiada zakłady produkcyjne w Polsce, roczne przychody przekraczają ponad 500 milionów PLN. Jeśli lubisz analizować dane finansowe, brać udział w rozwojowych projektach i wspierać procesy produkcyjne, ta oferta może być dla Ciebie idealna.

Poznań (Wielkopolskie)
Lokalizacja
Accounting & Finance
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
Polish, English
Wymagany język
Mateusz Raczyński
Konsultant

Opis stanowiska:

  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • uczestnictwo w przygotowywaniu rocznego budżetu oraz kontrola realizacji i analiza odchyleń,
  • analiza przychodów i kosztów, w tym udział w optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • bieżąca kontrola produkcji oraz analiza możliwości produkcyjnych,
  • monitorowanie poziomu zapasów i produkcji w toku,
  • tworzenie narzędzi analitycznych oraz procesów usprawniających analizę danych,
  • wsparcie w zakresie analiz i pomiarów dla projektów efektywnościowych, oszczędnościowych oraz udział w procesach inwestycyjnych i analiza CAPEX,
  • sporządzanie analiz oraz prezentacji ad hoc dla kadry zarządzającej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie finansów, rachunkowości lub inżynierii produkcji,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
  • doskonała znajomość narzędzi MS Office, w tym Excel, Word, Power Point,
  • mile widziane doświadczenie z systemami SAP, Power BI, Power Query,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów i praca w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym: 3 dni z biura, 2 dni z domu,
  • dofinansowanie do nauki języków i szkoleń zewnętrznych,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie,
  • przyjazną i rozwojową atmosferę pracy.