Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Kierownik Zespołu Sprzedaży Telefonicznej / Telesales Manager

Ref. nr 106/4/2024/KW/2711

Dla naszego Klienta, firmy z branży numizmatycznej, szukamy kandydata na stanowisko Kierownika Zespołu Sprzedaży Telefonicznej / Telesales Managera.

Warszawa (Mazowieckie)
Location
Sales
Job title
Kierownik
Position level
permanent
Contract type
Polish, English
Required language
Katarzyna Wręga
Consultant

Opis stanowiska:

  • efektywne zarządzanie Zespołem Sprzedaży Telefonicznej (ok. 16 osób),
  • zapewnienie osiągania ustalonych celów sprzedażowych, jakościowych i obsługowych,
  • rozwój i implementacja strategii sprzedaży,
  • optymalizacja wyników sprzedaży przez motywowanie zespołu, monitorowanie procesów i wydajności oraz identyfikowanie obszarów do poprawy,
  • odpowiedzialność za zapewnienie najwyższej jakości sprzedaży i obsługi z orientacją na doświadczenie klienta (CX) i budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • reprezentowanie firmy z zachowaniem wszelkich przyjętych przez nią standardów i procedur,
  • dbałość o dobry wizerunek i bezpieczeństwo prawne firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (w tym telesprzedaż),
  • praktyczna znajomość standardów rynkowych w zakresie sprzedaży i obsługi klienta,
  • zdolności interpersonalne – w tym umiejętność skutecznej komunikacji (ustnej i pisemnej),
  • silna orientacja na cel z uwzględnieniem ustalonych procesów,
  • umiejętność analizy danych, planowania i zarządzania zasobami,
  • znajomość technik motywowania w sprzedaży,
  • umiejętność prowadzenia spotkań, szkoleń oraz monitorowania jakości pracy,
  • umiejętności przywódcze, w tym szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) oraz ERP,
  • mile widziana znajomość SAP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premia uzależniona od wyników,
  • model pracy hybrydowy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • Multisport,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • nowoczesne, dobrze wyposażone biuro w centrum Warszawy (Rondo ONZ).
Application
Send us your CV