Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Kierownik ds. Jakości

Ref. nr 95/4/2024/AS/2703

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej z branży materiałów budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika ds. Jakości, która będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie obszarem jakości.

Łódź (Łódzkie)
Location
Engineering and Manufacturing
Job title
Kierownik
Position level
permanent
Contract type
Polish
Required language
Aleksandra Szymańska
Consultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie wymagań jakościowych dla nowych procesów oraz produktów,
  • wdrażanie i utrzymanie systemów zarządzania jakością,
  • nadzorowanie procesów produkcyjnych w celu zapewnienia zgodności z normami i standardami jakościowymi,
  • prowadzenie audytów wewnętrznych i współpraca z organami certyfikującymi,
  • koordynacja projektów związanych z jakością oraz koordynowanie prac podległego zespołu,
  • ścisła współpraca z innymi działami w ramach wdrażania nowych procesów,
  • analizowanie i raportowanie wskaźników jakościowych oraz identyfikowanie obszarów wymagających poprawy,
  • przygotowywanie wymaganej dokumentacji.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
  • umiejętność analizy danych oraz zastosowania odpowiednich działań,
  • znajomość standardów jakościowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji opartych na faktach i danych,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi jakościowych,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego personelu,
  • zorientowanie na cel,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, prywatna opieka medyczna,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji.
Application
Send us your CV