Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Industrial Financial Controller (manufacturing)

Ref. nr 78/4/2024/PB/2700

Dla naszego Klienta, dużej Grupy Kapitałowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego Procesów Przemysłowych. Stanowisko będzie związane z bliską współpracą z kadrą zarządzającą w obszarze zależnych spółek produkcyjnych. Siedziba firmy mieści się w Krakowie.

Kraków (Małopolskie)
Location
Engineering and Manufacturing, Accounting & Finance
Job title
Specjalista
Position level
permanent
Contract type
English, Polish
Required language
Paweł Basista
Consultant

Opis stanowiska:

  • kontrola procesów przemysłowych pod kątem: rozwoju, efektywności, rentowności i wyznaczania obszarów wspólnych zakupów oraz obszarów Lean Manufacturing,
  • opracowanie KPIs dla poszczególnych zakładów wraz z ich późniejszą kontrolą i analizą odchyleń,
  • samodzielny nadzór nad spółkami produkcyjnymi z dużej Grupy Kapitałowej,
  • analiza opłacalności inwestycji produkcyjnych,
  • opracowywanie propozycji optymalizacji efektywności biznesu,
  • współpraca z działem kontrolingu, działem zakupów i operacyjnymi działami produkcyjnymi w zakresie pozyskiwania danych biznesowych i rekomendowania nowych rozwiązań w obszarze zakupów grupowych,
  • współudział w tworzeniu długoterminowych planów strategicznych dla spółek produkcyjnych,
  • sporządzanie analiz i rekomendacji dla potrzeb kadry zarządzającej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania produkcją, kontroling przemysłowy, inżynierii procesów produkcyjnych lub pokrewne,
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku np. kierownik produkcji/kontroler kosztów,
  • wymagane doświadczenie w branży produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi informatycznych (ze szczególnym uwzględnieniem arkuszy Excel, obróbki i analizy danych, mile widziany Power BI),
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy z osobami na różnym szczeblu organizacji,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, Multisport, karty lunchowe),
  • możliwość rozwoju w dużej i złożonej Grupie Kapitałowej, praca blisko Zarządu i kluczowych partnerów biznesowych,
  • możliwość rozwoju na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku,
  • rozwój kompetencji merytorycznych i koordynacyjnych w obszarze wielu przedsiębiorstw.
Application
Send us your CV