Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Senior Tax Specialist

Ref. nr 91/4/2024/MR/2697

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Senior Tax Specialist, który dołączy do dynamicznego zespołu międzynarodowej firmy. To stanowisko oferuje nie tylko fascynujące wyzwania w pracy z podatkami, ale także ogromne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, zapewniając jednocześnie środowisko do rozwijania swoich umiejętności.

Legnica (Dolnośląskie)
Location
Accounting & Finance, Tax & Legal
Job title
Specjalista
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Mateusz Raczyński
Consultant

Opis stanowiska:

  • wsparcie w zapewnieniu zgodności z lokalnymi przepisami podatkowymi,
  • aktywny udział w sporządzaniu kalkulacji podatku CIT,
  • udział w określaniu miesięcznych kwot podatku u źródła, a także w tworzeniu rocznych sprawozdań podatkowych,
  • rozpoznawanie schematów podatkowych w celu prawidłowego raportowania zgodnie z wymogami MDR,
  • sprawdzanie poprawności księgowania dokumentów pod kątem aspektów podatkowych,
  • analiza dokumentacji finansowej w celu zrozumienia sposobu stosowania podatków, uwzględniając implikacje WHT, oraz dostarczanie dodatkowej dokumentacji w celu wsparcia odliczeń podatkowych,
  • codzienna praca związana z zewnętrznym doradztwem podatkowym, raportowaniem lub analizą podatkową,
  • systematyczne monitorowanie zmian w przepisach podatkowych, wyjaśnień, interpretacji oraz orzeczeń,
  • kontakt z organami podatkowymi w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie w dziedzinie Ekonomii, Podatków, Rachunkowości lub Finansów,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze podatków, mile widziane wcześniejsze doświadczenie w doradztwie podatkowym,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego,
  • atutem będzie posiadanie tytułu doradcy podatkowego lub w trakcie jego zdobywania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • chęć rozwoju w obszarze podatków, szybkie łączenie kropek.

Oferujemy:

  • udział w różnorodnych projektach, szkoleniach i programach rozwojowych, co pozwala na zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń w dynamicznym środowisku pracy,
  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, które daje pracownikom poczucie stabilności i bezpieczeństwa finansowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które jest konkurencyjne na rynku pracy, tak aby docenić Twój wkład i zaangażowanie w rozwój firmy,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym lub stacjonarnym,
  • pakiet świadczeń socjalnych obejmuje między innymi: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, dopłaty do wakacji,
  • okazja zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy.
Application
Send us your CV