Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Senior Content & SEO Specialist

Ref. nr 86/4/2024/KW/2690

Dla naszego klienta, firmy z branży Retail/E-commerce, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Senior Content & SEO Specialist.

Wrocław (Dolnośląskie)
Location
Retail
Job title
Specjalista
Position level
permanent
Contract type
Polish, English
Required language
Katarzyna Wręga
Consultant

Opis stanowiska:

  • opracowywanie i wdrażanie strategii contentowej zoptymalizowanej pod kątem SEO, zgodnej z celami biznesowymi firmy,
  • analiza słów kluczowych i trendów rynkowych w celu identyfikacji nowych możliwości i optymalizacji istniejących treści,
  • monitorowanie efektywności publikowanych treści za pomocą narzędzi analitycznych, interpretacja danych i dostosowywanie strategii treści na podstawie wyników,
  • śledzenie trendów i analiza działań contentowych konkurencji,
  • koordynowanie pracy zespołu contentowego oraz współpraca z zewnętrznymi agencjami contentowymi,
  • zarządzanie harmonogramem i budżetem contentowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu: marketing, zarządzanie, filologia polska, dziennikarstwo,
  • bardzo dobra znajomość zasad SEO w kontekście content marketingu,
  • minimum 4-letnie doświadczenie w content marketingu,
  • znajomość narzędzi: Magento, Google Analytics 4, Google Search Console,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • mile widziana znajomość branży farmaceutycznej i kosmetycznej,
  • gotowość do sporadycznych przyjazdów do centrali we Wrocławiu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • dofinansowanie do karty sportowej Multisport,
  • prywatna opieka medyczna,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego,
  • kursy języków obcych,
  • programy szkoleniowe (specjalistyczne, menadżerskie),
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci
  • darmowy parking.
Application
Send us your CV