Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista BHP i OŚ

Nr ref. 102/4/2024/DŻ/2706

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, szukamy Specjalisty BHP i OŚ.

Katowice (Śląskie)
Lokalizacja
Office & Business Support, Engineering & Manufacturing
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
English
Wymagany język
Daniel Żuchowski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • współudział w budowaniu polityki dotyczącej BHP,
  • odpowiedzialność za dokumentację i sprawozdawczość dotyczącą BHP,
  • sporządzanie cyklicznych analiz stanu BHP,
  • wewnętrzne audytowanie warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP,
  • edukowanie kadry pracowniczej – organizacja i prowadzenie szkoleń w zakresie BHP,
  • promowanie aspektów związanych z BHP w zakładzie produkcyjnym,
  • kontrola instrukcji stanowiskowych,
  • opiniowanie ewentualnych wypadków – ustalanie okoliczności i przyczyn, prowadzenie dokumentacji wypadkowej,
  • reprezentowanie pracodawcy przed zewnętrznymi organami, współpraca z odpowiednimi służbami,
  • uczestnictwo w rozwojowych działaniach firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe związane z bezpieczeństwem i higieną pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • znajomość obowiązujących przepisów i norm bezpieczeństwa, ochrony pracy oraz ppoż.,
  • otwartość do innych ludzi, komunikatywność,
  • proaktywne podejście do pracy, wychodzenie z inicjatywą działań uświadamiających z tematu.

Oferujemy:

  • wpływ na rozwój organizacji,
  • elastyczny czas pracy,
  • szeroki pakiet benefitów,
  • umowę o pracę,
  • rozwój i uczestnictwo w szkoleniach.