Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Jakości

Nr ref. 57/3/2024/AZ/2272

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży food poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora ds. Zarządzania Jakością.

Lębork (Pomorskie)
Lokalizacja
Engineering & Manufacturing
Specjalizacja
Dyrektor
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
English
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zapewnienie jakości w fabryce — doradzanie zarządowi firmy w sprawach jakości i branie udziału w ogólnym zarządzaniu firmą poprzez aktywne uczestnictwo w spotkaniach kierownictwa; inicjowanie i wspieranie udoskonalenia w procesie zarządzania jakością w celu osiągnięcia najlepszych światowych praktyk w tym zakresie,
  • zapewnienie bezpieczeństwa żywności — zapewnienie odpowiednich warunków produkcji pozwalających na wyprodukowanie bezpiecznej żywności,
  • kontrola jakości — współpraca z firmami macierzystymi i siostrzanymi za granicą w zakresie umacniania standardów jakościowych. Udział w wyznaczaniu tych standardów oraz zapewnienie utrzymania określonych standardów jakości,
  • współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym w zakresie standardów jakości, bezpieczeństwa zdrowotnego dystrybuowanych wyrobów oraz przy wdrażaniu nowych produktów; współpraca z klientami w celu optymalnego spełnienia ich wymagań dotyczących jakości i wypracowania optymalnych korzyści,
  • organizowanie pracy zespołu — kontrola nad działem zapewnienia jakości, dbałość o wydajność pracowników, szkolenia, motywację oraz rozwój potencjału
  • zarządzanie informacją z rynku dotyczącą jakości produktów,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych związanych z jakością i bezpieczeństwem produkcji,
  • planowanie i zarządzanie budżetem działu.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku — min. 7- 10 lat doświadczenia,
  • studia wyższe — technologia żywności lub pokrewne,
  • wiedza i doświadczenie technologiczne oraz wiedza i doświadczenie w zakresie prawodawstwa żywnościowego i systemów jakości,
  • język angielski — poziom zaawansowany.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • samochód służbowy z kartą paliwową,
  • bogaty pakiet benefitów dodatkowych,
  • możliwość realnego wpływu na kształtowanie polityki jakościowej firmy,
  • wyzwania zawodowe,
  • pracę u lidera w branży.