Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
Wyślij ofertę na adres e-mail

Dla pracownika

Oferta pracy

Doradca Techniczny z językiem francuskim

Nr ref. 87/4/2024/AK/2709

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży stolarki otworowej, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Doradcy Technicznego z językiem francuskim.

Łódź (Łódzkie)
Lokalizacja
Customer Service, Engineering & Manufacturing
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
French
Wymagany język
Radosław Oksiuta
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedź na zapytania techniczne od partnerów technicznych z rynku francuskiego, ocena wykonalności zamówień,
  • rejestracja zapytań i zamówień, tworzenie ofert,
  • udzielanie doradztwa w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań technicznych,
  • informowanie partnerów o trudnościach, ograniczeniach i opóźnieniach w realizacji zapytań ofertowych i zamówień,
  • ścisła współpraca z innymi działami organizacji,
  • propozycje usprawnień i rozwiązań przy realizacji procesu oraz używanych narzędzi,
  • organizacja szkoleń wewnętrznych i wprowadzanie nowych pracowników,
  • nadzór nad procesem realizacji zamówień,
  • opracowywanie raportów i analiz.

Wymagania:

  • doświadczenie w doradztwie technicznym w firmie produkcyjnej z branży stolarki otworowej,
  • znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (na poziomie min. B1),
  • gotowość do uczestnictwa w stacjonarnym procesie wdrożenia - 4 pierwsze tygodnie pracy w siedzibie firmy (pracodawca pokrywa ewentualne koszty osobom mieszkającym w miejscu oddalonym od siedziby),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w trybie w pełni zdalnym dla osób oddalonych od siedziby firmy,
  • kompleksowe wdrożenie i szkolenia,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • jasny system premiowania,
  • dodatek lunchowy,
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i karta Multisport.
Aplikacja
Prześlij nam swoje CV