Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Junior Content & SEO Specialist

Nr ref. 78/4/2024/KW/2694

Dla naszego Klienta, firmy z branży retail/e-commerce, poszukujemy kandydata na stanowisko Junior Content & SEO Specialist.

Wrocław (Dolnośląskie)
Lokalizacja
Retail
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
Polish, English
Wymagany język
Katarzyna Wręga
Konsultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie contentu na potrzeby stron internetowych, bloga, artykułów, a także treści e-commerce,
  • copywriting krótkich treści wraz z doborem elementów graficznych,
  • optymalizacja treści pod kątem SEO,
  • przygotowywanie raportów.

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w content marketingu oraz podstawy SEO,
  • proaktywność, zadaniowe podejście do rozwiązywania problemów, umiejętność priorytetyzowania zadań,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w modelu hybrydowym/zdalnym,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie szkoleń.