Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Makroregionu (Polska Południowa)

Nr ref. 79/4/2024/AŁ/2692

Dla naszego Klienta, producenta chemii budowlanej, poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora Makroregionu (Polska Południowa).

Kraków (Małopolskie)
Lokalizacja
Sales
Specjalizacja
Dyrektor, Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
Polish
Wymagany język
Aleksandra Łagosz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie i motywowanie zespołu handlowców w celu osiągnięcia wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowej dostosowanej do potrzeb makroregionu,
  • monitorowanie wyników sprzedażowych oraz analiza danych w celu identyfikacji obszarów do poprawy,
  • nadzorowanie rynku oraz działań bezpośredniej konkurencji,
  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami oraz partnerami.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej (preferowana chemia budowlana),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym,
  • umiejętność opracowywania i realizacji strategii sprzedażowych,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • zdolność analitycznego oraz kreatywnego myślenia,
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • pracę w trybie mobilnym.