Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier ds. Wdrożeń

Nr ref. 94/3/2024/HK/2604

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży stoczniowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. Wdrożeń. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za nowe wdrożenia.

Augustów (Podlaskie)
Lokalizacja
Engineering & Manufacturing
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
Polish
Wymagany język
Hubert Kurek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wdrażanie nowych projektów,
  • optymalizacja i industrializacja procesów produkcyjnych,
  • analiza problemów produkcyjnych i ich minimalizowanie,
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją 2D i 3D,
  • współpraca z kontrahentami i dostawcami w zakresie wyboru i modyfikacji części.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe inżynierskie,
  • umiejętność modelowania 3D (preferowane środowisko SolidWorks),
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej,
  • mile widziane doświadczenie w branży stoczniowej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem.

Oferujemy:

  • premie roczne,
  • pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie dojazdów do pracy oraz posiłków,
  • budżet szkoleniowy na podnoszenie kwalifikacji,
  • darmowy kurs języka angielskiego,
  • elastyczny czas pracy.