Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Sales Specialist (branża TSL)

Nr ref. 5/3/2024/AZ/2339

Dla naszego Klienta, firmy świadczącej międzynarodowe usługi z branży TSL, poszukujemy osoby na stanowisko Sales Specialist.

Łódź (Łódzkie)
Lokalizacja
Sales
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
Polish
Wymagany język
Aleksandra Szymańska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym ze sprzedażą w branży TSL,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • nastawienie na realizację celów,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji,
  • otwartość na zmiany i wyzwania zawodowe,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office.

Wymagania:

  • budowanie długofalowych, trwałych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem,
  • doradztwo w zakresie usług transportowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
  • realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedaży.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • samochód służbowy do prywatnego użytku,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • prywatna bezpłatna opieka medyczna, multisport oraz ubezpieczenie grupowe,
  • szkolenia i kursy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.