Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Quality Specialist (branża jachtowa)

Nr ref. 8/3/2024/AZ/2336

Dla naszego Klienta, firmy z branży jachtowej, poszukujemy osoby na stanowisko Quality Specialist, która będzie odpowiedzialna za dbałość o jakość produktów, a także przestrzeganie norm i standardów, aby zapewnić bezpieczeństwo i zadowolenie klientów.

Gdańsk (Pomorskie)
Lokalizacja
Engineering & Manufacturing
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
English, Polish
Wymagany język
Aleksandra Szymańska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • doświadczenie w pracy dziale jakości,
  • wykształcenie wyższe,
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku zawodowym,
  • umiejętność organizacji pracy własnej.
  • wiedza z zakresu budowy elementów kompozytowych lub metalowych (mile widziane),
  • wiedza z zakresu procesów lakierniczych (mile widziane).

Wymagania:

  • monitorowanie problemów jakościowych na danym obszarze produkcyjnym oraz wskaźników skuteczności z nimi związanych zgodnie z normami ISO 9001 lub IATF 16949,
  • weryfikacja poprawnego wdrożenia procesów technologicznych,
  • weryfikacja dostaw, dokumentowanie ich statusu oraz inicjowanie i koordynowanie działań korygujących skoncentrowanych na jakości produktów i procesów,
  • analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych we współpracy z działami inżynierii, technologii i produkcji,
  • wprowadzenie oraz doskonalenie obowiązujących narzędzi jakościowych,
  • bieżące szkolenia pracowników w oparciu o wiedzę i doświadczenie.

Oferujemy:

  • praca w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • atrakcyjny dodatek relokacyjny,
  • szkolenia i wsparcie w trakcie pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy.