Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oczekuj więcej.

Wpisz czego szukasz i znajdź lepsze oferty pracy.

6 wyników

Oferty pracy

 • Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijające j się firmy oferującej rozwiązania automatyki budynkowej, poszukujemy Inżyniera ds. Eksportu z doświadczeniem w kontaktach z zagranicznymi dystrybutorami.
  Marketing, Sprzedaż
  Specjalizacja
  Kraków (małopolskie)
  Lokalizacja
  15 stycznia 2020
  Data dodania
 • W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Consultanta w dziale Engineering & Supply Chain w naszym biurze we Wrocławiu.
  Inżynieria i produkcja, Sprzedaż
  Specjalizacja
  Wrocław (dolnośląskie)
  Lokalizacja
  13 stycznia 2020
  Data dodania
 • Dla naszego klienta, firmy handlowo-produkcyjnej o przychodach powyżej 300 mln zł rocznie poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Handlowego.
  Sprzedaż
  Specjalizacja
  Katowice (śląskie)
  Lokalizacja
  4 grudnia 2019
  Data dodania
 • Usługi naszego Klienta zorientowane są przede wszystkim na tematyce Zarządzania Środowiskiem Druku w firmie, ale dynamicznie rosnące oczekiwania klientów stały się inspiracją do rozszerzenia portfolio firmy o rozwiązania informatyczne związane z procesem powstawania dokumentów oraz ich elektronicznym obiegiem w firmie.
  Sprzedaż
  Specjalizacja
  Warszawa (mazowieckie)
  Lokalizacja
  2 grudnia 2019
  Data dodania
 • Dla naszego Klienta, wiodącego producenta tektury oraz opakowań, poszukujemy pracowników na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy w województwach śląskie oraz dolnośląskie.
  Sprzedaż
  Specjalizacja
  Katowice (śląskie), Wrocław (dolnośląskie)
  Lokalizacja
  25 listopada 2019
  Data dodania
 • Dla naszego klienta międzynarodowej firmy, specjalizującej się w sprzedaży systemów kontenerowych z siedzibą w Wiedniu poszukujemy kandydatów na stanowisko Key Account Managera, który będzie odpowiedzialny za Polskę. Miejsce pracy to Wiedeń z gotowością do podróży służbowych do Polski.
  Sprzedaż
  Specjalizacja
  Wiedeń (zagranica)
  Lokalizacja
  24 października 2019
  Data dodania
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.