Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Działu Zakupów

Nr ref.194617/9479
Dla naszego Klienta, międzynarodowego dystrybutora produktów spożywczych, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Działu Zakupów.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
FMCG, Sprzedaż, Zakupy i łańcuch dostaw
Stanowisko
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Katarzyna Wręga
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie całkowitym wolumenem zakupów,
  • zarzadzanie małym zespołem,
  • planowanie wielkości zakupów dla poszczególnych artykułów i dostawców,
  • zarządzanie relacjami i kontraktami z dostawcami,
  • negocjacje warunków umów i cen z dostawcami,
  • osobisty nadzór nad ważnymi dostawcami i zakupami,
  • raportowanie i monitorowanie płatności dostawców.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na managerskim stanowisku w obszarze zakupów,
  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze zakupów (preferowane FMCG),
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacji,
  • doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • analityczny skill,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2+/C1.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy,
  • standardowe benefity pracownicze.