Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Finance Manager

Nr ref. 194338/9007
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Finance Manager, która będzie odpowiedzialna za sferę finansową firmy.
Wrocław (okolice) (dolnośląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Stanowisko
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Mateusz Raczyński
Konsultant

Opis stanowiska:

  • sporządzanie oraz nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań finansowych firmy,
  • udział w procesach budżetowania oraz zamykania miesiąca od strony księgowo - finansowej,
  • odpowiedzialność za sprawowanie kontroli wewnętrznej nad podległym zespołem,
  • analiza działalności pod kątem szukania optymalizacji kosztowych,
  • aktywne tworzenie i realizowanie polityki podatkowej firmy,
  • tworzenie analiz i raportów finansowych na potrzeby zarządcze,
  • udział w podejmowaniu kluczowych decyzji związanych z rozwojem firmy,
  • odpowiedzialność za płynność finansową, zabezpieczanie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych,
  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • aktualna wiedza z zakresu rachunkowości, księgowości oraz podatków,
  • min. 5 lat doświadczenia w działach finansowych, w tym min. 2 lata doświadczenia na stanowisku managera finansowego,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1,
  • posiadanie jednego z certyfikatów (ACCA, CIMA, CFA, CIIA lub biegły rewident) będzie dużym atutem,
  • sumienność w realizacji powierzonych obowiązków,
  • skuteczna umiejętność zarządzania podległym zespołem.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • niezbędne narzędzia do pracy w tym: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz udział w programie motywacyjnym,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • benefity: indywidualną ofertę opieki medycznej, elastyczny czas pracy.