Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

Nr ref. 194155/8784
Dla naszego Klienta, światowej klasy innowatora zaawansowanego sprzętu medycznego, poszukujemy Specjalisty ds. Wsparcia Technicznego.
Wrocław (dolnośląskie), Legnica (dolnośląskie), Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja, Life Sciences
Stanowisko
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Daniel Żuchowski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • diagnozowanie oraz naprawa urządzeń kriogenicznych oraz medycznych,
  • obsługa posprzedażowa klienta w zakresie napraw urządzeń, wymiana części i podzespołów, rozwiązywanie problemów technicznych (online oraz u klienta),
  • przygotowanie i wysyłka części zamiennych,
  • obsługa helpdesk’a (Zendesk) i doraźna pomoc techniczna klientom,
  • analizę czynności serwisowych i przygotowywanie raportów,
  • prowadzenie szkoleń dystrybutorów w zakresie serwisowym,
  • przygotowanie manuali serwisowych oraz dokumentacji technicznych,
  • przeprowadzanie testów urządzeń pod względem funkcjonalnym,
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie oraz oddziałami zagranicznymi (Dubaj, USA itd.).

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku serwisanta/ki - praca z klientami zagranicznymi będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego (B2/C1) (warunek konieczny),
  • wykształcenie techniczne (elektronika, budowa maszyn, chłodnictwo),
  • doświadczenie w elektronice/elektryce i znajomość rysunku technicznego,
  • programowanie PLC i uprawnienia SEP 1kV będą mile widziane,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • gotowość do pracy zmianowej (warunek konieczny),
  • zaangażowanie, kreatywne myślenie, elastyczność.

Oferta obejmuje:

  • możliwość pracy zdalnej,
  • kulturę pracy opartą na wzajemnym szacunku i nastawieniu na rozwiązywanie problemów,
  • pracę w młodej i niewielkiej organizacji, w której pracownicy są zaangażowani i kreatywni,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw.