Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier Jakości (Greenfield)

Nr ref. 194021/8777
Dla naszego Klienta, producenta uszczelnień oraz elementów i akcesoriów m.in. dla sektora e-mobilności, poszukujemy Inżyniera Jakości.
Gliwice (śląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Stanowisko
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Daniel Żuchowski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kontrola jakości procesów produkcyjnych, wyrobu gotowego i ich zgodności z systemem zarządzania jakością,
  • weryfikacja zgodności procesu z dokumentacją jakościową, wymaganiami klienta,
  • obsługa wysyłek komponentów na reklamację wraz z przygotowywaniem dokumentacji,
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową,
  • rozwiązywanie wewnętrznych i zewnętrznych problemów jakościowych w zakładzie,
  • prowadzenie działań korygujących,
  • przygotowanie i uczestnictwo w audytach klienta, stron trzecich oraz audytach wewnętrznych,
  • prowadzenie szkoleń jakościowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze jakości, preferowane automotive,
  • praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną, w tym rysunkiem technicznym,
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, 8D, Pareto, APQP, PPAP, MSA),
  • znajomość ISO 9001 i IATF 16949,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi usprawniających m.in.: TPM, 5S, KAIZEN, Lean Manufacturing,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001 i IATF 16949,
  • dobra znajomość obsługi programów MS Office.

Oferta obejmuje:

  • odpowiedzialną pracę w firmie produkcyjnej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość kreowania i realizacji samodzielnych projektów dotyczących optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.