Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Główna Księgowa

Nr ref. 194124/8762
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno-handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej, która będzie odpowiedzialna za tworzenie oraz nadzór nad działem księgowym.
Poznań (okolice) (wielkopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Stanowisko
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Mateusz Raczyński
Konsultant

Opis stanowiska:

  • czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku,
  • odpowiedzialność za sporządzanie sprawozdań finansowych według Polskiej Ustawy o Rachunkowości,
  • prowadzenie pełnej księgowości dla firmy,
  • odpowiedzialność za miesięczne raportowanie do grupy według MSSF,
  • zapewnienie zgodności zapisów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami (VAT, CIT, UOR),
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, o kierunku finanse i rachunkowość,
  • biegła znajomość przepisów podatkowych, MSR i MSSF,
  • min. 8 lat doświadczenia jako Główny Księgowy,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w branży produkcyjnej, sprzedażowej lub firmie audytorskiej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie ułatwiającym swobodną komunikacje,
  • posiadanie jednej z branżowych kwalifikacji ACCA, CIMA lub biegły rewident, będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • sumienność, dobra organizacja pracy, chęć do dzielenia się wiedzą.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do kursów poszerzających wiedzę,
  • bogaty pakiet benefitów oraz udogodnień pracowniczych,
  • elastyczny czas pracy w tym możliwość pracy hybrydowej.