Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Samodzielny Księgowy

Nr ref. 194114/8759
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Nowym Dworze Mazowieckim, poszukujemy kandydata na stanowisko Samodzielnego Księgowego.
Warszawa (mazowieckie), Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Stanowisko
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Paweł Dankowski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • koordynowanie prac księgowych dotyczących zakładu produkcyjnego,
  • administrowanie kontami i okresami księgowymi CDN-a zakładu produkcyjnego,
  • sprawdzanie wprowadzanych dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • wprowadzanie i księgowanie faktur z zagranicy usługowych, WNT i importowych,
  • sporządzanie i księgowanie faktur wewnętrznych na potrzeby VAT,
  • raportowanie miesięcznych wyników zakładu produkcyjnego do Grupy,
  • uzgadnianie wartości magazynów z saldami kont księgi głównej,
  • rozliczanie wyników inwentaryzacji rocznej,
  • bieżąca współpraca z zespołem księgowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnego Księgowego,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • praca w firmie produkcyjnej - będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość CDN XL - będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość D365 - będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • parking na terenie zakładu.