Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kontroler Finansowy

Nr ref. 192630/8758
Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Stanowisko
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Kinga Pasterz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przygotowanie budżetu rocznego i prognoz okresowych,
  • proponowanie usprawnień systemu raportowania zarządczego zgodnie z wytycznymi,
  • raportowanie miesięczne do grupy,
  • tworzenie raportów i analiz odchyleń (P&L, cash flow),
  • współpraca z HQ,
  • aktywny udział w procesie zamykania miesiąca.

Wymagania:

  • min. 4 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • doświadczenie w środowisku międzynarodowym mile widziane,
  • biegła znajomość MS Excel,
  • znajomość systemu klasy ERP,
  • zdolność analityczne i komunikacyjne.

Oferta obejmuje:

  • szeroki pakiet benefitów,
  • karty sportowe oraz ubezpieczenie grupowe
  • elastyczne godziny pracy.