Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Działu Produkcji

Nr ref. 194119/8757
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Produkcji.
Warszawa (mazowieckie), Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Stanowisko
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie 50-osobowym działem produkcyjnym,
  • odpowiedzialność za realizację produkcji zgodnie z założonymi celami,
  • zapewnianie odpowiedniej wydajności i efektywności linii produkcyjnych,
  • dbanie o jakość wyprodukowanych produktów,
  • organizacja pracy podległego zespołu i nadzór nad nim,
  • przeprowadzanie szkoleń dla nowych pracowników,
  • zapobieganie przestojom na produkcji,
  • wdrażanie usprawnień oraz optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • reprezentowanie firmy w czasie audytów zewnętrznych w swoim obszarze.

Wymagania:

  • min 3-5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Produkcji,
  • wykształcenie wyższe – mile widziane techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • doświadczenie w zarządzaniu działem produkcji,
  • wiedza techniczna z zakresu procesów produkcyjnych,
  • znajomość metod zarządzania procesami produkcji (np. 5S itp.),
  • umiejętność zarządzania personelem,
  • elastyczność, nastawienie na dynamikę zmian, szukanie rozwiązań i optymalizacji,
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku z ciekawym wyzwaniami,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.