Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Działu R&D

Nr ref. 193952/8588
Dla naszego Klienta, znanej firmy produkcyjnej z branży elektrotechnicznej, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Działu R&D.
podkarpackie (podkarpackie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja, Zarządzanie projektami
Stanowisko
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Justyna Pudełko
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie planów rozwoju i wdrożeń produktów (automatyka przemysłowa, elektrotechnika),
  • analiza funkcjonalności i sposobów produkcji wyrobów,
  • nadzór nad realizacją projektów działu R&D (projekty badawczo-rozwojowe oraz innowacyjne) - zarządzanie budżetem, zakresem i harmonogramem projektów,
  • tworzenie i usprawnianie procesów w dziale R&D,
  • prowadzenie prac badawczych i wdrożeniowych,
  • badanie rynku,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży, produkcji, jakości,
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej,
  • zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: Elektrotechnika, Automatyka przemysłowa, Mechanika i budowa maszyn bądź pokrewne,
  • minimum 5-letnie doświadczenie na tożsamym stanowisku w obszarze elektrotechniki/ technologii/ konstrukcji,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność,
  • umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie finansowe zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • realny wpływ na rozwój działu R&D oraz firmy, kształtowanie strategii produktowej i rynkowej,
  • pracę pełna wyzwań i możliwość szerokiego rozwijania kompetencji.