Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Nr ref. 193951/8587
Dla naszego Klienta – globalnej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Głównego Księgowego / Głównej Księgowej.
Pruszków (mazowieckie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Stanowisko
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Paweł Dankowski, Przemysław Romulewicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • odpowiedzialność za sprawozdawczość wewnętrzną i zewnętrzną na potrzeby Zarządu, US, GUS oraz instytucji finansowych,
  • raportowanie bezpośrednio do Finance Managera nadzorującego departament finansowy oraz współpraca z pozostałymi Członkami Zarządu,
  • nadzór nad pracownikami działu księgowości 6 FTE,
  • współpraca z audytorami oraz doradcami podatkowymi przeprowadzającymi badania i kontrolę sprawozdań finansowych,
  • odpowiedzialność za deklaracje podatkowe: CIT, VAT,
  • koordynowanie i optymalizacja pracy zespołu księgowego.

Wymagania:

  • minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • bardzo dobra znajomości zasad rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość ustaw oraz prawa podatkowego,
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem księgowym,
  • biegła znajomość MS Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • doświadczenie w branży produkcyjnej - będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia służbowe (laptop, telefon),
  • szeroki pakiet benefitów,
  • rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu.