Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Nr ref. 193950/8586
Dla naszego Klienta z branży naftowej, aktualnie poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego, do działu Obsługi Klienta.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Obsługa klienta
Stanowisko
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
niemiecki
Wymagany język
Anna Klimczuk
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przetwarzanie zamówień klientów; śledzenie i zarządzanie realizacją dostaw,
  • zarządzanie reklamacjami; analiza i uzyskanie rozwiązania różnych problemów klientów,
  • ścisła współpraca z różnymi działami wewnątrz firmy tj.: sprzedaż, finanse i logistyka,
  • dostarczanie informacji klientom o aktualizacji cen, dostępności towarów i harmonogramach dostaw.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego – poziom C1,
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta,
  • umiejętność analizowania potrzeb klienta,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • mile widziana znajomość SAP.

Oferta obejmuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię roczną,
  • pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.