Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Transfer Pricing Manager

Nr ref. 193946/8584
Dla naszego Klienta, firmy konsultingowej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy kandydata na stanowisko Transfer Pricing Managera.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość, Podatki
Stanowisko
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Urszula Kowalska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • sporządzanie komentarzy, opinii podatkowych, raportów, pism procesowych,
  • nadzór nad pracą zespołu podatkowego,
  • analiza zagadnień podatkowych (analiza regulacji polskich i wspólnotowych, orzecznictwa, stanowisk organów podatkowych oraz doktryny),
  • udział w przeglądach podatkowych i badaniach due diligence,
  • wsparcie prawników i doradców podatkowych w obsłudze toczących się spraw, postępowań i transakcji,
  • przygotowywanie ofert oraz utrzymywanie relacji z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawnicze, ekonomiczne),
  • minimum 4-6 lat doświadczenia w obszarze doradztwa podatkowego,
  • ekspercka wiedza w obszarze cen transferowych, znajomość przepisów podatkowych CIT/VAT, znajomość innych podatków będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia doradcy podatkowego, radcy prawnego lub adwokata,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów podatkowych,
  • doświadczenie w pracy w firmie doradztwa  podatkowego będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:

  • elastyczne godziny pracy,
  • praca w trybie hybrydowym,
  • szkolenia i kursy zawodowe,
  • pakiet medyczny,
  • pakiet sportowy,
  • platforma rozwojową on-line (webinary, podcasty),
  • wsparcie psychologiczne,
  • kafeteria benefitowa.