Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Customer Service Supervisor

Nr ref. 193930/8567
Dla naszego Klienta, firmy o zasięgu międzynarodowym, poszukujemy kandydata na stanowisko Customer Service Supervisor.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Obsługa klienta, Zakupy i łańcuch dostaw
Stanowisko
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Katarzyna Wręga
Konsultant

Opis stanowiska:

  • organizacja pracy Działu Customer Service dla klientów B2B,
  • codzienna kontrola wszystkich zadań związanych z pracą CS w Centrali oraz dedykowanych Pracowników w pozostałych DC, oraz koordynacja współpracy jednostki z pozostałymi Działami,
  • ścisła współpraca z klientami mająca na celu poprawienie relacji,
  • obsługa procesu reklamacji, wystawiania faktur oraz dostarczania wymaganej dokumentacji do klientów,
  • udział w strategicznych i operacyjnych spotkaniach z klientami,
  • nadzór nad procesem zgłaszania i rozwiązywania bieżących problemów zgłaszanych przez klientów,
  • zarządzanie pracą Pracowników CS od strony administracyjnej, bieżące monitorowanie wyników, oceny pracownicze,
  • zarządzanie budżetem działu CS,
  • kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających pracę CS,
  • optymalizacje w procesach obsługi klienta (w tym digitalizacja, automatyzacja),
  • szkolenie pracowników CS,
  • nadzór nad archiwizacją dokumentacji,
  • tworzenie analiz i raportów dla klientów oraz dla Zarządu Spółki.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • doświadczenie w obszarze procesów logistycznych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności motywowania pracowników,
  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • wysoka kreatywność i proaktywność w działaniu,
  • silne zorientowanie na potrzeby klienta,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

Oferta obejmuje:

  • praca w modelu hybrydowym,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • dofinansowanie do wypoczynku.