Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Inżynier PFMEA - Automotive (małopolska - dodatek do relokacji)

Nr ref. 193915/8554
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która jest jednym z największych na świecie producentów napędów i systemów napędu precyzyjnego, poszukujemy Inżyniera PFMEA.
Niepołomice (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Stanowisko
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Daniel Żuchowski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • organizacja działań zmierzających do przewidywania i zapobiegania, problemów procesowych, jakościowych powstałych w procesie produkcyjnym,
  • koordynacja pracy nad wdrożeniem usprawnień w zakresie QCDM,
  • nadzór nad dokumentacją PFMEA, tworzenie, aktualizowanie i przeglądanie wspólnie z zespołem dedykowanym do danego projektu,
  • współpraca z zespołami projektowymi oraz Działem Jakości przy wdrożeniu nowych projektów i tworzeniu PFMEA,
  • znajomość wymagań VDA oraz IATF, a także specyficznych wymagań każdego z klientów odnośnie PFMEA.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • znajomość wymagań IATF oraz VDA,
  • znajomość programów  APIS, AUTOCAD,
  • znajomość systemu SAP,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność.

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym oraz szeroki pakiet benefitów.