Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Marketing Manager CEE

Nr ref. 193795/8457
Dla naszego Klienta, globalnej firmy FMCG posiadającej rozpoznawalne i jakościowe produkty poszukujemy osoby na stanowisko Marketing Managera CEE. Zatrudniony kandydat/ka odpowiedzialna będzie za przygotowanie i wdrożenie strategii marketingowej w regionie CEE oraz zarządzanie kilkuosobowym zespołem.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
FMCG
Stanowisko
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Łukasz Dłuski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • pełna odpowiedzialność za wynik finansowy podległych marek i ich wskaźnik P&L w regionie CEE,
  • przygotowanie i wdrożenie strategii marketingowej mającej na celu podwojenie biznesu,
  • zarządzanie 6 osobowym rozproszonym zespołem marketingowym,
  • identyfikacja trendów rynkowych i konsumenckich w celu maksymalizowania efektów działań marketingowych,
  • monitorowania rynku i działań konkurencji oraz kontrola budżetu,
  • bliska współpraca z działem sprzedaży i trade marketingu,
  • raportowanie do Dyrektora Marketingu CEE - Członka Zarządu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
  • wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze, bycie efektywnym i inspirującym liderem,
  • doświadczenie w pracy na rynkach zagranicznych,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne i strategicznego myślenia,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

  • praca dla jednego z najlepszych pracodawców w Europie i na świecie,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • realny wpływ na biznes i możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • atrakcyjny pakiet benefitów finansowy i niefinansowych.