Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży (obróbka metali)

Nr ref. 193823/8451
Dla naszego Klienta, firmy oferującej szeroki wachlarz usług związanych z budową, a także demontażem maszyn i urządzeń oraz tworzeniem konstrukcji stalowych poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży.
Kraków (małopolskie), Katowice (śląskie), Wrocław (dolnośląskie), Toruń (kujawsko-pomorskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja, Obsługa klienta, Sprzedaż
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Aleksandra Łagosz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • realizacja strategii firmy w zakresie sprzedaży produktów i usług w wyznaczonym obszarze (PL),
  • rozwój współpracy z aktualnym portfolio klientów kluczowych firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych,
  • zrozumienie kluczowych potrzeb i wymagań kontrahentów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań,
  • koordynacja działań wszystkich działów firmy w obszarze obsługi klientów kluczowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie prezentacji i ofert,
  • stały kontakt i ścisła współpraca z klientami w trakcie realizacji projektów,
  • monitorowanie i bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji, poszukiwanie nowych szans rozwoju i sprzedaży produktów oraz usług.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria),
  • minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży (B2B) produktów lub usług,
  • doświadczenie w branży obróbki metalu będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji na najwyższych poziomach zarządzania,
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz kultura osobista,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min.B2),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie UoP lub kontraktu B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i przejrzysty system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • możliwość udziału w szkoleniach technicznych i kompetencyjnych,
  • ubezpieczenie grupowe.