Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Analityk Finansowy

Nr ref. 193835/8449
Dla naszego Klienta, funduszu private equity z siedzibą w centralnej części Warszawy, poszukujemy kandydata na stanowisko Analityka Finansowego.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Weronika Deptuła, Przemysław Romulewicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie budżetów oraz planów spółek należących do funduszu,
  • aktywny udział w miesięcznym raportowaniu wyników,
  • analiza oraz prezentowanie danych finansowych spółek zależnych,
  • współpraca z działem księgowości,
  • opracowywanie i analiza wskaźników opłacalności inwestycji,
  • wykonywanie analiz na potrzeby Zarządu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze analizy finansowej lub kontrolingu,
  • dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • dobra teoretyczna wiedza dotycząca rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • znajomość systemu klasy ERP,
  • doświadczenie w procesach M&A oraz wycenie inwestycji – będzie dużym atutem,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku analityka finansowego, w firmie audytorskiej lub funduszu private equity - będzie dużym atutem,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne i interpersonalne.

Oferta obejmuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • niezbędne narzędzia do pracy w tym: laptop, telefon komórkowy,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz udział w programie motywacyjnym.