Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Nr ref. 193826/8447
Dla naszego Klienta, producenta innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań technicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Magazynu.
Niepołomice (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja, Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Justyna Pudełko, Daniel Żuchowski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • prowadzenie i nadzór nad gospodarką magazynową,
  • obsługa programu WSM,
  • skuteczne zarządzanie podległym zespołem,
  • tworzenie dokumentacji magazynowej,
  • planowanie wykorzystania zasobów,
  • analizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów,
  • nadzorowanie spedycji, wysyłek, odbiorów, i wydań na produkcję,
  • wdrażanie nowych rozwiązań organizacyjnych.

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu magazynami,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej lub dystrybucyjnej,
  • doświadczenie w pracy z programami klasy WMS,
  • udokumentowane wyniki optymalizacji procesów magazynowych,
  • znajomość zasad pracy magazynu według systemów FIFO, LIFO, 5S, Lean,
  • znajomość zasad realizacji spedycji, odbiorów, kompletacji, wysyłek, wydań na produkcję,
  • dobra znajomość programu MS Excel.

Oferta obejmuje:

  • praca w systemie jednozmianowym,
  • zatrudnienie na pełen etat, na umowę o pracę,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego,
  • kursy językowe,
  • dodatki/premie.