Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

Nr ref. 193833/8445
Dla naszego Klienta – globalnego Lidera w branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim.
Kraków (małopolskie)
Obsługa klienta, Centra usług wspólnych, Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Radosław Oksiuta
Konsultant

Opis stanowiska:

  • terminowe przetwarzanie zamówień klientów,
  • śledzenie i zarządzanie realizacją dostaw (w tym fakturowanie, dokumentacja itp.),
  • rozpatrywane na czas zgłoszeń klientów,
  • ścisła współpraca z różnymi działami: sprzedaży, finansów, łańcuchu dostaw oraz logistycznym,
  • udzielanie klientom informacji o cenach, dostępności i harmonogramie dostaw,
  • rozpatrywanie reklamacji.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta lub zarządzaniu zamówieniami,
  • silna postawa zorientowana na klienta,
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • znajomość oprogramowania do obsługi klienta, baz danych i narzędzi (np. SAP S/4HANA) będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:

  • hybrydowy tryb pracy (biuro w centrum Krakowa),
  • karta lunchowa,
  • dodatki urlopowe,
  • roczne premie na podstawie wyników,
  • prywatna opieka medyczna, karta multisport i ubezpieczenie na życie,
  • umowa o pracę.