Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Chief Financial Officer

Nr ref. 193817/8442
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży consumer goods poszukujemy osoby na stanowisko Chief Financial Officer, która będzie brała czynny udział w opracowywaniu planów rozwoju firmy.
Poznań (okolice) (wielkopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy,
  • nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań finansowych firmy,
  • odpowiedzialność za sprawowanie kontroli wewnętrznej nad pionem finansowym,
  • udział w podejmowaniu kluczowych decyzji związanych z rozwojem firmy,
  • optymalizacja polityki podatkowej oraz polityki kosztowej,
  • odpowiedzialność za płynność finansową, zabezpieczanie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych,
  • kontakty i współpraca z audytorem, bankami, inwestorami oraz organami podatkowymi,
  • ocena oraz udział w projektach inwestycyjnych w dotyczących segmentu M&A.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • aktualna wiedza z zakresu rachunkowości, księgowości oraz podatków,
  • min. 6 lat doświadczenia w działach księgowych lub finansowych, w tym min. 4 lata doświadczenia w roli dyrektora finansowego,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1,
  • posiadanie jednego z certyfikatów (ACCA, CIMA, CFA, CIIA lub biegły rewident) będzie dużym atutem,
  • sumienność w realizacji powierzonych obowiązków, skuteczna umiejętność zarządzania podległym zespołem dolności do zarządzania konfliktami i umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • niezbędne narzędzia do pracy w tym: samochód, laptop, telefon komórkowy,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz udział w programie motywacyjnym w tym: premia roczna oraz opcje na akcje,
  • benefity: indywidualną ofertę opieki medycznej, elastyczny czas pracy.