Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

(Starszy) Specjalista ds. Płac

Nr ref. 193824/8441
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Płac lub Specjalisty w zależności od doświadczenia.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Human Resources
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Aleksandra Pugawko
Konsultant

Opis stanowiska:

  • administracja systemu kadrowo- płacowego oraz wprowadzanie danych,
  • naliczanie wynagrodzeń, premii, benefitów,
  • rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • współpraca z zewnętrznym dostawcą usług,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów pracowniczych oraz zwolnień lekarskich,
  • przygotowywanie danych płacowych do budżetu oraz tworzenie rezerw na wynagrodzenia,
  • sporządzanie i składanie deklaracji do ZUS, GUS, US i PFRON,
  • przygotowywanie raportów z obszaru płac,
  • udział w kontrolach ZUS, PIP oraz audytach wewnętrznych,
  • zapewnienie wsparcia eksperckiego dla pracowników w celu rozwiązywania spraw i zapytań.

Wymagania:

  • min. 2-3 lata doświadczenia w obszarze płac,
  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programu ServiceNow oraz/lub SuccessFactors będzie dużym atutem,
  • znajomość prawa pracy oraz ustawy o ubezpieczeniu społecznym, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego,
  • dobra, praktyczna znajomość MS Office (zwłaszcza MS Excel).

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premia roczna,
  • nowoczesne biuro w południowo- zachodniej części Warszawy,
  • hybrydowy model pracy,
  • benefity pozapłacowe m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, wydarzenia integracyjne.