Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Doradca ds. Marketingu i Sprzedaży

Nr ref. 192246/8434
Dla naszego Klienta, światowego lidera w dostawie usług technologicznych, aktualnie poszukujemy Kandydatów do nowego międzynarodowego projektu związanego z obszarem reklam internetowych.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Marketing
Stanowisko
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
polski
Anna Klimczuk, Emilia Kubicka, Radosław Oksiuta, Monika Pocałujko
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wsparcie dla międzynarodowych Klientów biznesowych w zakresie strategii reklamowych online,
  • współpraca z Klientem przy opracowywaniu i realizacji działań marketingowych,
  • oferowanie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby Klienta,
  • budowanie silnych i długotrwałych relacji z Klientami.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( min. C1) – warunek konieczny,
  • zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze nowych technologii i reklamy internetowej,
  • umiejętność swobodnego poruszania się w środowisku internetowym,
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • łatwość nawiązywania kontaktu z innymi,
  • pozytywne nastawienie do pracy,
  • wcześniejsze doświadczenie w obszarze Sprzedaży, Obsługi Klienta lub Digital Marketingu będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:

  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opiekę medyczną z planem opieki stomatologicznej,
  • kartę multisport i kursy językowe,
  • przyjazne środowisko pracy.