Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier ds. Jakości Dostawców

Nr ref. 193806/8425
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej jednym z największych na świecie producentów napędów i systemów napędu precyzyjnego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżynier ds. Jakości Dostawców.
Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Stanowisko
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Justyna Pudełko
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zapewnienie jakości komponentów do produkcji,
  • analiza defektów,
  • zarządzanie procesem reklamacji w przypadku problemów jakościowych u dostawców,
  • utrzymanie bezpośredniego kontaktu z dostawcą w zakresie aspektów jakościowych (incydenty, nowe uruchomienia, modyfikacje produktu),
  • nadzorowanie podejmowanych przez dostawców działań korygujących i zapobiegawczych,
  • wspieranie działu jakości oraz produkcji w rozwiązywaniu kluczowych problemów związanych z komponentami,
  • przeprowadzanie audytów procesu u dostawców,
  • współpraca przy rozwoju nowych dostawców.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku inżynierskim w dziale jakości w firmie produkcyjnej, mile widziane doświadczenie we współpracy z dostawcami w branży motoryzacyjnej,
  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • praktyczna znajomość 8D, CP, FMEA, SPC,
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • zdolność do analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat B.

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość kreowania i realizacji samodzielnych projektów dotyczących optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym oraz szeroki pakiet benefitów,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie.