Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

(Starszy) Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa

Nr ref. 193791/8413
Dla naszego Klienta, renomowanej firmy, lidera w swojej branży poszukujemy kandydata na stanowisko Starszego Specjalisty lub Specjalisty ds. Cyberbezpieczeństwa w zależności od doświadczenia.
Warszawa (mazowieckie), Łódź (łódzkie)
Lokalizacja
Information Technology
Stanowisko
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • realizacja działań w ramach procesów bezpieczeństwa w obszarze monitorowanie systemów, analiza logów i działań użytkowników,
  • administracja systemami bezpieczeństwa oraz obsługa zgłoszeń związanych z potrzebami użytkowników w zakresie działania tych systemów,
  • identyfikowanie i rozwiązywanie zdarzeń związanych z naruszaniem bezpieczeństwa IT,
  • współpraca z zespołami IT w zakresie budowy architektury bezpieczeństwa,
  • konsultowanie projektów wewnątrz grupy kapitałowej pod kątem bezpieczeństwa IT.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub na stanowisku administratora systemów (Windows, Azure/o365, GCP),
  • znajomość aspektów bezpieczeństwa związanych z chmurą publiczną oraz prywatną,
  • znajomość rozwiązań klasy: Azure/o365, GCP, SIEM, DLP, DAM, CASBY, IAM, AV/EDR, PIM/PAM, skanery podatności, NGFW, rozumienie sposobów działania sieci LAN/WiFi/Internet, znajomość budowy architektury środowisk serwerów webowych (pod kątem ich bezpieczeństwa),
  • certyfikaty szkoleniowe potwierdzające znajomość rozwiązań chmurowych (Microsoft Azure/o365 lub GCP),
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji,
  • umiejętność analizy i wyciągania wniosków ze zdarzeń bezpieczeństwa,
  • znajomość popularnych rodzajów ataków na aplikacje, systemy, sieci i sposobów przeciwdziałania im,
  • terminowość i odpowiedzialność za realizowane zadania,
  • gotowość do pracy w trybie dyżurów (w tzw. gotowości do pracy),
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferta obejmuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • hybrydowy model pracy,
  • elastyczną formę zatrudnienia.