Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kupiec Strategiczny

Nr ref. 193788/8405
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kupca Strategicznego.
Kraków (małopolskie), Katowice (śląskie), Aleksandrów Łódzki (łódzkie)
Lokalizacja
Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie i odpowiedzialność za realizację strategii dostawców dla firmy w celu zapewnienia redukcji kosztów, jakości, zrównoważonego rozwoju,
  • zarządzanie bazą dostawców,
  • przygotowanie oraz realizacja procesu zakupu poprzez m.in.: aktywne wyszukiwanie dostawców, dokonywanie analizy dostawców, prowadzenie rejestru dostawców, dokonywanie oceny i weryfikacji dostawców,
  • udział w procesie oceny dostawców, audytów u dostawców oraz okresowe analizy rynku dostawców,
  • nawiązywanie długofalowych relacji z dostawcami towarów/usług; pozyskiwanie ofert cenowych poszukiwanych towarów,
  • prowadzenie negocjacji handlowych w celu ustalenia warunków współpracy pomiędzy stronami,
  • prowadzenie kompleksowej dokumentacji i raportów dotyczących procesu zakupów,
  • zarządzanie relacjami z dostawcami (w tym negocjacjami, umowami ramowymi i zamówieniami zakupu) we współpracy z zespołami Global Category Managementem.

Wymagania:

  • doświadczenie w zakupach strategicznych, zarządzanie dostawcami,
  • wykształcenie wyższe w zakresie technicznym/zarządzania łańcuchem dostaw,
  • doświadczenie w zakupach technicznych (np. kategoria stal, metal, mechanika),
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie z branży produkcyjnej,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji kontraktowych,
  • umiejętność myślenia strategicznego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2+/C1),
  • samodzielność w organizacji pracy, elastyczność, terminowość; umiejętności analityczne i komunikacyjne.

  • ciekawą pracę w firmie promującej innowacyjne i nowoczesne technologie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz podnoszenia swoich umiejętności i umiejętności w różnych dziedzinach,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu zawodowym i umiejętnościach,
  • hybrydowy model pracy.