Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Social Media Manager

Nr ref. 193778/8392
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy e-commerce z branży fashion – Fashion Trends Group, poszukujemy kandydata na stanowisko Social Media Manager.
Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Stanowisko
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Katarzyna Wręga
Konsultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie oraz realizowanie strategii content marketingowej,
  • inicjowanie nowych działań i aktywności online w obrębie SoMe,
  • aktywne budowanie zasięgu marki w mediach społecznościowych,
  • tworzenie atrakcyjnych i angażujących treści (posty, artykuły, zdjęcia, Instastories, relacje, IG TV),
  • przygotowywanie planów komunikacji na kanały Social Media oraz wsparcie zespołu w tworzeniu i planowaniu contentu,
  • nawiązywanie i prowadzenie współpracy z influencerami,
  • współpraca z Creative/Graphic Designerami oraz Product Managerem,
  • udział w eventach organizowanych w firmowych sklepach stacjonarnych.

Wymagania:

  • minimum 2,3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (po stronie agencji marketingowej lub bezpośrednio w branży street fashion, high end fashion),
  • znajomość branży fashion i street fashion, sneaker shoes, premium brands,
  • bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych (szczególnie Instagram, Facebook i YouTube),
  • znajomość narzędzi brand24 i Sotrender, mile widziana znajomość Facebook Analytics,
  • doskonała znajomość trendów i zasad obowiązujących w Social Mediach,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się i nowoczesnej organizacji,
  • hybrydowy model pracy,
  • pracę w młodym, zmotywowanym zespole nastawionym na rozwój pracownika,
  • rabaty pracownicze.