Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier Produktu - Elektronik

Nr ref. 193746/8366
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Produktu : Elektronik
Warszawa (mazowieckie), Warszawa (powiat warszawski zachodni) (mazowieckie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wykonywanie analiz błędów produkcyjnych,
  • wykonywanie analiz zwrotów klienckich oraz gwarancyjnych,
  • przeprowadzanie weryfikacji zawartości pamięci układów programowalnych,
  • wsparcie techniczne i merytoryczne działów jakości oraz operacji,
  • współpraca z działem jakości w zakresie satysfakcji klienta oraz wymogów dla dostawców,
  • określanie akcji korekcyjnych wynikających z przeprowadzonych analiz oraz zapewnienie niezbędnego wsparcia merytorycznego dla Działu Jakości w trakcie ich wdrażania,
  • przygotowywanie instrukcji stanowiskowych i procedur,
  • utrzymywanie porządku i czystości na swoich stanowiskach pracy (zgodnie z zasadami 5S),
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie na kierunku Elektronika lub pokrewnym (Telekomunikacja, Automatyka, Robotyka, Mechatronika, Elektrotechnika),
  • analityczne myślenie i inżynierskie podejście w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej (raportów, instrukcji stanowiskowych, procedur,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • umiejętność czytania kart katalogowych, wymogów projektowych, plików projektowych PCB,
  • bardzo dobra znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej (przetwornice napięcia, pętle sprzężenia zwrotnego, sterowniki MOSFET, układy PWM, wzmacniacze operacyjne itp.),
  • znajomość architektury mikrokontrolerów (mile widziane NXP oraz Infineon),
  • umiejetność pisania skryptów batch/powershell, mile widziane programowanie w C, C++, C#, python, java,
  • biegłość w obsłudze sprzętu laboratoryjnego: multimetrów, oscyloskopów, zasilaczy, generatorów itp.,
  • umiejętność zaprojektowania eksperymentu/doświadczenia i przeprowadzenia niezbędnych pomiarów w jego trakcie,
  • dobra znajomość pakietu office.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bezpłatny transport do fabryki z Warszawy (Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola),
  • wsparcie zgranego, przyjaznego zespołu,
  • możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe),
  • możliwość rozwoju i udział w szkoleniach,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU dla pracownika, ubezpieczenie dla dziecka w Generali, karta Multisport, dodatki pieniężne świąteczne).