Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

Nr ref. 193822/8349
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z sektora FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Obsługa klienta
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Hubert Tomasik
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami anglojęzycznymi,
  • praca z systemem komputerowym - rejestracja zgłoszeń, aktualizowanie danych,
  • wprowadzanie zamówień do systemu i weryfikacja ich zgodności,
  • bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi.
  • wystawianie faktur,
  • pilnowanie terminów dostaw,
  • obsługa kart produktowych,
  • inne zadania wspierające Sprzedaż

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • dobra obsługa Excela,
  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • zdolności analityczne oraz orientacja na detale.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę w stabilnej organizacji z sektora FMCG,
  • biuro w centrum Warszawy,
  • jasną ścieżkę kariery w oparciu o plany rozwojowe dostosowane do każdego stanowiska,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów, takich jak karta MultiSport, opieka medyczna, system kafeteryjny.