Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Nr ref. 193733/8348
Dla naszego Klienta, globalnej firmy motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end, a także działania z obszaru HR miękkiego.
Warszawa (mazowieckie), Błonie (mazowieckie)
Lokalizacja
Human Resources
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Hubert Kurek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end,
  • poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • prowadzenie bazy kandydatów,
  • codzienna oraz bliska współpraca z Hiring Managerami i HR BP,
  • współpraca z agencjami rekrutacji, urzędami i uczelniami,
  • współpraca w projektach HR & EB,
  • wsparcie w organizacji szkoleń.

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana umiejętność pozyskiwania kandydatów metodą direct search,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań i dążeniu do celu,
  • odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • język angielski na poziomie B2,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji dla sektora produkcyjnego.

Oferta obejmuje:

  • możliwość rozwoju w strukturach,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • elastyczne godziny pracy w modelu hybyrdowym,
  • praca w zgranym i przyjaznym zespole,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.