Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Członek Zarządu Instytucji Finansowej

Nr ref. 193711/8346
Dla naszego Klienta, Instytucji Finansowej zajmującej się doradztwem inwestycyjnym i pomnażaniem majątku, poszukuję Członka Zarządu odpowiedzialnego za rozwój biznesu.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Bankowość i ubezpieczenia
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Dominika Radziwonka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • reprezentowanie spółki wobec osób trzecich oraz prowadzenie zewnętrznych spraw spółki,
  • uczestnictwo w spotkaniach zarządu,
  • raportowanie do rady nadzorczej,
  • odpowiedzialność za rozwój biznesu w obszarze doradztwa inwestycyjnego.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie,
  • staż pracy co najmniej 10 lat w instytucjach rynku finansowego (obszar inwestycyjny, pomnażania majątku),
  • niekaralność, nieposzlakowana opinia,
  • doświadczenie na stanowiskach dyrektorskich/w zarządzie,
  • uprawnienia maklera giełdowego, doradcy inwestycyjnego mile widziane.

  • współpracę w dogodnej formie (kontrakt B2B/kontrakt managerski),
  • pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie zdrowotne,
  • pracę w prestiżowym biurze w centrum Warszawy,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, smartfon, samochód służbowy).