Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Trener - Szkoleniowiec IT

Nr ref. 193725/8342
Dla naszego Klienta, dystrybutora oprogramowania i sprzętu sieciowego, specjalizującego się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych, a także technologii VoIP i PBX poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Trener - Szkoleniowiec IT.
Warszawa (mazowieckie), Łódź (łódzkie), Poznań (wielkopolskie)
Information Technology, Obsługa klienta, Usługi doradcze, Zarządzanie projektami
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Monika Brańka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • realizacja szkoleń IT dla kadry technicznej firm partnerskich i klientów,
  • opracowywanie programów i konspektów szkoleń technicznych dla specjalistów, inżynierów sieciowych,
  • przygotowywanie zaplecza i pomocy dydaktycznych wymaganych podczas szkoleń,
  • stały rozwój warsztatu trenerskiego w oparciu o najnowsze metody i narzędzia szkoleniowe,
  • ciągłe doskonalenie kompetencji dotyczących technologii, produktów oraz narzędzi koniecznych do realizacji szkoleń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: sieci komputerowe, telekomunikacja,
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy z sieciami komputerowymi,
  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego (C1) umożliwiająca swobodną komunikację biznesową z uwzględnieniem terminologii specjalistycznej,
  • znajomość dodatkowych języków umożliwiająca prowadzenie szkoleń - mile widziane,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi dydaktycznych, umiejętność obsługi narządzi do pracy zdalnej,
  • komunikatywność, otwartość i umiejętność współpracy, pozytywna i pewna siebie osobowość,
  • ukończenie kursu CCNA lub odpowiednika będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do podróży.

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o UoP lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon,
  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe,
  • możliwość zdobywania wiedzy oraz realizowania certyfikowanych kursów branżowych.